Energetické poradenství

Klientům poskytujeme specializované služby a analýzy, zaměřené na problematiku energetických úspor, díky kterým mohou ušetřit až několik tisíc korun ročně. Naše konzultační služby nabízíme nejen v těchto oblastech: změna dodavatele elektřiny a plynu, výběr správné distribuční sazby, optimalizace jističe před elektroměrem, energetické audity, energetické štítky atd.

Poradenské služby a aktivity

Jak uspořit díky změně distribuční sazby?

Energetické audity

Služby v oblasti BOZP

Služby v oblasti PO

Administrativa v rámci veřejných zakázek

Prevence závažných havárií

Programy hasičského záchranného sboru podniku

Prostor s nebezpečím výbuchu

Aktuální informace

novinka 1. 6. 2022 Kdy může zákazník změnit dodavatele bez sankcí Lidé se potýkají s vysokými cenami elektřiny a plynu. Některým zákazníkům dodavatel již oznámil jejich zvýšení, jiným doběhl závazek a čeká je prodloužení smlouvy s nárůstem cen. Mnoho dodavatelů kompletně přechází na ceníky podle burzy. Obranou zákazníků může být změna dodavatele. Proto si připomeňme, kdy lze ukončit smlouvu bez sankcí.

graf 30. 9. 2020 Ceny energií v tomto roce V roce 2020 se díky pandemické krizi chová většina trhů velmi volatilně. To stejné platí i na trhu komodit, konkrétně pak na trhu s elektrickou energií. Na počátku roku 2020 došlo k poklesu cen na burzách s elektrickou energií, největší pokles byl zejména v druhé polovině března, kdy ceny klesly až na 38 EUR/MWh.

Všechny články

Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a analýzu návštěvnosti, abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší služby.

Další informace