• Cena elektřiny a plynu na burzách roste 10. 10. 2016 Cena elektřiny a plynu na burzách roste V posledních letech elektřina i zemní plyn zlevňovaly. Podle aktuálního vývoje na energetických burzách, ale obě komodity zdražují. Právě v tomto období energetické společnosti nakupují elektřinu a zemní plyn na energetických burzách. Cena, kterou…

  • Nová distribuční sazba D 57d 2. 5. 2016 Nová distribuční sazba D 57d Cenové rozhodnutí ERÚ č. 8/2015 zavedlo od 1. dubna 2016 novou distribuční sazbu D 57d. Zavedením nové distribuční sazby zároveň omezuje přiznání stávajících distribučních sazeb D 35d, D 45d, D 56d.

  • Nižší ceny elektřiny a zemního plynu 26. 1. 2016 Nižší ceny elektřiny a zemního plynu Přestože ceny elektrické energie i zemního plynu v posledním roce na energetických burzách výrazně klesaly, neobjevil se tento výrazný pokles nákupních cen v ceníkových cenách dodavatelů. Především to platí pro ceny dominantních dodavatelů, kteří…

  • Cena komodit se řítí vzhůru 7. 6. 2016 Cena komodit se řítí vzhůru Po několikaletém pozvolném poklesu cen energetických komodit dochází v posledním čtvrtletí k prudkému nárůstu cen v řádech desítek procent, jak na komoditě zemní plyn, tak i na komoditě elektrická energie.

Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a analýzu návštěvnosti, abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší služby.

Další informace