Chci výhodnější energie pro: Firmy a podnikatelé

Každý, jednotlivý klient má vyjednávací pozici s dodavateli složitější, než partner, který s dodavateli spolupracuje dlouhodobě a ve větších objemech, pro firmy je také nerentabilní neustálé sledování trhu. Proto nabízíme klientům ze segmentu firem možnost zajištění nejvhodnějších dodávek v čase a využití pozice silného partnera, který zajišťuje objemy dodávek v řádech desítek GWh. Firmám též nabízíme služby energetického poradce.

Klientům, kteří odebírají elektřinu na hladině vysokého napětí, nabízíme zcela individuální přístup, neboť i takovéto dodávky je nutno řešit zcela na míru s ohledem na skutečný průběh vlastní dodávky a nastavení kapacitních složek.

Spolupracujeme pouze se stabilními partnery s výrazně prozákaznickým přístupem a jednoznačnými cenami (bez skrytých poplatků). Vaše dodávka bude tedy dle Vaší volby krátkodobě, střednědobě, či dlouhodobě zajištěna za nadstandardních cenových podmínek.

Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a analýzu návštěvnosti, abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší služby.

Další informace