Energetické aukce

Uspořádáváme aukce, ve kterých mohou dodavatelé energií nabízet nejnižší ceny elektřiny a plynu. Díky tomu se Vaše úspory pohybují kolem 20 – 40 % z ceny, kterou nabízejí dodavatelé běžně (ceníkové produkty).

S námi může ušetřit na cenách elektřiny a plynu každý.

Díky našim zkušenostem s trhem a vhodnému načasování poptávek jsme schopni nabídnout klientům lepší ceny, než mají u stávajících dodavatelů. Nižší a výhodnější ceny energií tedy nabízíme domácnostem, malým a středním podnikům, větším společnostem, ale i obcím, školám a spolkům.

Nejnovější proběhlé aukce

Komu můžeme s cenami energií pomoci

Domácnost

I se svojí domácností můžete mít díky nám cenu, jako velké firmy a společnosti.

více informací

Firma

Díky nám se dostanete do pozice silného partnera pro dodavatele energií.

více informací

Obce, školy, spolky

S námi získáte nejnižší ceny, které jinak mají jen největší soukromé společnosti.

více informací

Aktuální informace

graf 30. 5. 2018 Ceny energetických komodit dále stoupají: Elektřina i plyn jsou na několikaletých maximech Ceny elektrické energie a zemního plynu v posledních týdnech atakují několikaletá maxima. Po období stabilního poklesu cen z let 2011 až 2017 tak odběratelé musí počítat s možností dalšího růstu. Největší cenový „šok“ nyní čeká domácnosti a podnikatele, kteří si své ceny zafixovali před dvěma lety, kdy se ceny elektřiny i plynu propadly v první polovině roku 2016 na minima.

Všechny články

Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a analýzu návštěvnosti, abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší služby.

Další informace