Energetické aukce

Uspořádáváme aukce, ve kterých mohou dodavatelé energií nabízet nejnižší ceny elektřiny a plynu. Díky tomu se Vaše úspory pohybují kolem 20 – 40 % z ceny, kterou nabízejí dodavatelé běžně (ceníkové produkty).

S námi může ušetřit na cenách elektřiny a plynu každý.

Díky našim zkušenostem s trhem a vhodnému načasování poptávek jsme schopni nabídnout klientům lepší ceny, než mají u stávajících dodavatelů. Nižší a výhodnější ceny energií tedy nabízíme domácnostem, malým a středním podnikům, větším společnostem, ale i obcím, školám a spolkům.

Nejnovější proběhlé aukce

Komu můžeme s cenami energií pomoci

Domácnost

I se svojí domácností můžete mít díky nám cenu, jako velké firmy a společnosti.

více informací

Firma

Díky nám se dostanete do pozice silného partnera pro dodavatele energií.

více informací

Obce, školy, spolky

S námi získáte nejnižší ceny, které jinak mají jen největší soukromé společnosti.

více informací

Aktuální informace

graf 30. 9. 2020 Ceny energií v tomto roce V roce 2020 se díky pandemické krizi chová většina trhů velmi volatilně. To stejné platí i na trhu komodit, konkrétně pak na trhu s elektrickou energií. Na počátku roku 2020 došlo k poklesu cen na burzách s elektrickou energií, největší pokles byl zejména v druhé polovině března, kdy ceny klesly až na 38 EUR/MWh.

novinka 9. 3. 2020 12 bodů, na které si dejte pozor při změně dodavatele Díky změně dodavatele energií je možné dosáhnout značných úspor. Ale také vám může hrozit nemalá pokuta za "ušlý zisk" nebo úhrada „odměny zaplacené obchodnímu zástupci“! Jak zajistit, aby změna byla skutečně k lepšímu? A jaké jsou nejčastější triky energetických šmejdů?

Všechny články

Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a analýzu návštěvnosti, abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší služby.

Další informace