Energetické aukce

Uspořádáváme aukce, ve kterých mohou dodavatelé energií nabízet nejnižší ceny elektřiny a plynu. Díky tomu se Vaše úspory pohybují kolem 20 – 40 % z ceny, kterou nabízejí dodavatelé běžně (ceníkové produkty).

S námi může ušetřit na cenách elektřiny a plynu každý.

Díky našim zkušenostem s trhem a vhodnému načasování poptávek jsme schopni nabídnout klientům lepší ceny, než mají u stávajících dodavatelů. Nižší a výhodnější ceny energií tedy nabízíme domácnostem, malým a středním podnikům, větším společnostem, ale i obcím, školám a spolkům.

Nejnovější proběhlé aukce

Komu můžeme s cenami energií pomoci

Domácnost

I se svojí domácností můžete mít díky nám cenu, jako velké firmy a společnosti.

více informací

Firma

Díky nám se dostanete do pozice silného partnera pro dodavatele energií.

více informací

Obce, školy, spolky

S námi získáte nejnižší ceny, které jinak mají jen největší soukromé společnosti.

více informací

Aktuální informace

novinka 9. 3. 2020 12 bodů, na které si dejte pozor při změně dodavatele Díky změně dodavatele energií je možné dosáhnout značných úspor. Ale také vám může hrozit nemalá pokuta za "ušlý zisk" nebo úhrada „odměny zaplacené obchodnímu zástupci“! Jak zajistit, aby změna byla skutečně k lepšímu? A jaké jsou nejčastější triky energetických šmejdů?

ohnostroj 11. 12. 2019 PF 2020 Vážení zákazníci a obchodní partneři, rok 2019 je téměř za námi a období Vánoc bychom rádi využili pro poděkování za projevenou důvěru v tomto roce. Do nového roku Vám přejeme hodně štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů. Pevně věříme, že našich služeb využijete i v roce 2020.

Všechny články

Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a analýzu návštěvnosti, abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší služby.

Další informace